#Chce MI_SIE pomagać - Fundacja Veritas wspiera oddziały dziecięce w szpitalach w Polsce.
Akcja “Chce MI_SIE Pomagać” to najnowsza inicjatywa Fundacji Veritas, która powstała z okazji Światowego Dnia Misia, przypadającego na dzień 25 listopada. Fundacja pragnie wesprzeć oddziały dziecięce w szpitalach w Polsce, wręczając poszycia na kroplówki z misiów oraz wszelkiego rodzaju pluszaków.
2021-11-04, 09:04

“Chcąc ocieplić wizerunek szpitalnych sal, szukaliśmy sposobu, aby choć trochę oddawały ciepło i troskę naszych rodzinnych domów. Zdecydowaliśmy się stworzyć poszycia na kroplówki z misiów oraz pluszaków”, mówi Patrycja Witkowska z Fundacji Veritas.

Aktualnie trwa zbiórka pluszaków, w której licznie uczestniczą firmy, placówki oświaty, a także mieszkańcy różnych miast. Zbiórka trwa do 10 listopada i odbywa się w siedzibie Fundacji Veritas przy ul. Skarbowców 23A we Wrocławiu. W ramach akcji zorganizowane zostaną dni szycia w naszej Fundacji, podczas których wspólnymi siłami będziemy przygotowywali osłonki na kroplówki.

“Mamy sporo zapytań od osób prywatnych, szkół i przedszkoli nawet spoza Wrocławia. Jesteśmy otwarci również na takie gesty wsparcia! Wspólnie przyczyniamy się do tego, że na twarzach dzieci pojawi się uśmiech”, mówi Aneta Szydłowska z Fundacji Veritas.

“Pomagamy każdemu, kto chce dołączyć do akcji #Chce MI_SIE Pomagać. Już teraz możemy powiedzieć, że inicjatywa przerosła nasze najśmielsze oczekiwania” - dodaje Daria Kopejkin z Fundacji Veritas.

Finał akcji planowany jest na 25 listopada, kiedy to gotowe poszycia na kroplówki zostaną dostarczone przez nas na oddziały dziecięce.

Jesteś chętny wziąć udział w akcji? Zgłoś się do Fundacji Veritas na ich facebooku: https://www.facebook.com/veritas.pomoc/