„Świat zaczyna się od Mamy” – ogólnopolskie wydarzenie Fundacji Veritas, Hebe oraz Torf Corporation!
Fundacja Veritas razem z Hebe oraz Torf Corporation organizuje ogólnopolską akcję z okazji Dnia Mamy! Wydarzenie skierowane jest do kobiet, znajdujących się w Domach Samotnej Matki. Akcja ma na celu wsparcie Mam przebywających obecnie we wspomnianych ośrodkach.
2021-05-24, 15:07

- To szczególna data w naszym kalendarzu. Każdego roku staramy się organizować inicjatywy, które przypominają Mamom o ich wyjątkowości. Najbliższy Dzień Mamy będzie jednak niezwykle emocjonujący. Dzięki naszym partnerom: Hebe oraz Torf Corporation, możemy wesprzeć Panie w całej Polsce! – mówi Anna Matusewicz, przedstawiciel Fundacji Veritas.

Do każdej z Mam trafią wysokiej jakości kosmetyki, które pozwolą Paniom zatrzymać się choć na chwilę i zadbać o siebie. Dodatkowo, kilku Domom Samotnej Matki przekażemy obrazy namalowane przez dzieci podczas warsztatów artystycznych, organizowanych przez Akademię Potencjałów Fundacji Veritas. Malunki ukazywać będą, kim w oczach dzieci jest mama.

– Naszymi działaniami chcemy wyrazić znaczące: dziękujemy. Zależy nam, aby wesprzeć wszystkie Panie, doceniając ich miłość, ale i poświęcenie, włożone w wychowywanie kolejnych pokoleń. – podkreśla Patrycja Witkowska z Fundacji Veritas.

Oficjalne wręczenie upominków oraz jednego z obrazów odbędzie się 26 maja o godzinie 17.00 w Domu dla samotnych kobiet z dziećmi - Nadzieja Stowarzyszenie Osób Bezdomnych. Na finale pojawią się nie tylko przedstawiciele Fundacji Veritas, ale również firm: Hebe oraz Torf Corporation.

Making off: https://www.youtube.com/watch?v=A6lUgp1rAr4

Patrycja Witkowska